KARRIER

UPSCALE ADVERTISING TECHNOLOGIES ZRT.

KARRIER

Bevezetés

Az Upscale Advertising Technologies azzal a céllal jött létre, hogy a valós, fizikai világot és a digitális, virtuális világot kösse össze oda-vissza történő átjárhatósággal. A cég portfóliójában online: Youtube, Tiktok, geotargeting, retargeting, digitális out-of-home és promóciós termékek találhatók melykhez támogató szoftverek és szoftverfejlesztési háttér áll rendelkezésre.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi partnerekkel való kapcsolat (Youtube, Tiktok és egyéb külföldi partnerek)
  • Tanulási lehetőség a digitális média és out-of-home területén
  • Multinacionális és hazai ügyfelekkel / ügynökségekkel történő megismerkedés, napi kapcsolattartás
  • Kis csapatban dolgozunk, családias irodában

Aktuális nyitott pozíciók:

Digitális koordinátor

Digitális koordinátorként feladataid lesznek:

· Digitális kampányok lebonyolításában történő részvétel (social media csatornák, geotargeting, programmatic, digitális out-of-home)

· Az ügyfelekkel és a digitális partnerekkel való napi szintű kapcsolattartás

· A megrendelések visszaigazolását, és a számlákat feldolgozni

· Folyamatos kampánystátusz figyelés

· Statisztikák, elemzések, post-buy riportok kiküldése partnerek számára

· Ügyfélkérések, panaszok kezelése, megoldása

· Szoros együttműködés a digitális accountokkal

· Segítség a key accountok operatív munkájában

· Szakmai rendezvényeken történő aktív részvétel

Téged keresünk amennyiben:

· Digitális kommunikáció területén már van tapasztalatod, illetve szeretnéd ezt a területet jobban megismerni

· Felsőfokú végzettséged van, és minimum középfokon beszélsz angolul (külföldi partnerekkel folyamatos kapcsolattartás miatt feltétlenül)

· Pontos vagy és precíz az adminisztratív feladatok elvégzésekor

· Terhelhető vagy, kiveszed a részed a csapatra háruló feladatokból

· Önállóan tudod kezelni a párhuzamosan futó feladataidat

Előny a jelentkezés során:

· Social media felületek, digitális média ismerete

· Digitális kommunikáció területén munkatapasztalat

Amire Tőlünk számíthatsz:

· Szakmai fejlődési lehetőség

· Nemzetközi partnerekkel való kapcsolat (Youtube, Tiktok és egyéb külföldi partnerek)

· Tanulási lehetőség a digitális média és out-of-home területén

· Multinacionális és hazai ügyfelekkel / ügynökségekkel történő megismerkedés, napi kapcsolattartás

· Kis csapatban dolgozunk, családias irodában

Fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet várunk, fizetési igény feltüntetésével.

allas@upscalead.hu